Staňte se součástí našeho týmu

Díky našim plně vybaveným obytným vozům si naši klienti plní své cestovatelské sny.
Více o nás.

Fleet manager

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:

    • řízení a provoz vozového parku
    • zodpovědnost za technický stav vozidel
    •  řízení pracovníků / brigádníků při přípravě obytných vozů k pronájmu
    • kontrola provozních nákladů, vedení evidence a databáze skladu
    • doručení a vyzvednutí obytných vozů od klientů (v rámci ČR i EU)
    • příprava obytných vozů k předání klientům
    • zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů na místě pracoviště
    • pravidelný reporting stavu vozového parku

Požadujeme:

    •  zodpovědnost, samostatnost, důslednost, flexibilitu, technickou zdatnost, ochotu cestovat do zahraničí
    • schopnost vést tým lidí
    • znalost AJ na komunikační úrovni
    •  řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké benefity:

    • služební telefon, počítač, k dispozici služební automobil
    • netradiční práce s moderním vozovým parkem
    • práce v mladém kolektivu, kde záleží na dobrých vzájemných vztazích
    • adekvátní finanční ohodnocení
    • fixní mzda + diety za práci v zahraničí, odměny při vzájemné spokojenosti
    • možnost cestovat do zahraničí spolu s rodinou či přáteli
    • zázemí rychle se rozvíjející firmy
Chcete se k nám přidat?

Napište nám!

V případě zájmu vyplňte formulář níže nebo nám pošlete e-mail spolu s Vaším CV.

Nádražní 8, Praha 5
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrát soubor