Staňte se součástí našeho týmu

Díky našim plně vybaveným obytným vozům si naši klienti plní své cestovatelské sny.
Více o nás.

Řidič

Jsme nejlepší půjčovna obytných vozů v Evropě s více než 50ti karavany. Specializujeme se na one-way pronájmy a naši klienti si mohou vozy půjčit kdekoliv po celé Evropě. Naše rychle rostoucí společnost opět hledá cestovatelské nadšence do svého týmu.
Hledáš změnu a nechceš už trávit čas v kanceláři? Chceš projet Evropu, poznat ty nejhezčí místa, a ještě si při tom vydělat? Nebo studuješ a chceš zažít léto, na které jen tak nezapomeneš? V tom případě se nám do party hodíš právě TY!

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:

  • Převážet obytné vozy po celé Evropě, cestovat letadlem, trajektem, vlakem či autobusem
  • Vyzvedávat a doručovat karavany klientům
  • Přímo komunikovat s klienty, prezentovat jim fungování karavanu a jeho vybavení
  • Připravovat auta na předání. Ano, úklidu auta se nevyhneš, ale garantujeme, že pozitivní část téhle práce to hravě převýší
  • Dokumentovat stav vozidla před předáním a po vyzvednutí

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B, bez toho to fakt nepůjde, C+ výhodou
  • ČASOVÁ FLEXIBILITA, předání máme jak ve všední dny, tak o víkendech
  • Najeto min. 50 000 km
  • Věk min. 21 let
  • Plynulá angličtina (slovem i písmem). Opravdu nestačí: „nějak se domluvím“, většina našich klientů jsou cizinci.
  • Samostatnost, člověk, na kterého se můžeme spolehnout
  • Alespoň nějaké zkušenosti s cestováním
  • Proklientský přistup, přátelské vystupování

Zaměstnanecké benefity:

  • Cestování po Evropě v luxusních obytných vozech
  • Flexibilní práci dle tvých časových možností
  • Práci v kolektivu mladých lidí, kteří si navzájem pomáhají
  • Odpovídající platové hodnocení, zvýšení odměny při oboustranné spokojenosti
  • Zdokonalení v angličtině
  • Možnost i dlouhodobé spolupráce
  • Preferujeme spolupráci na IČO, ale možnost DPP i HPP
Chcete se k nám přidat?

Napište nám!

V případě zájmu vyplňte formulář níže nebo nám pošlete e-mail spolu s Vaším CV.

Císařská louka 162, Praha 5
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrát životopis