Kam v létě na dovolenou v období corona viru

autor: | Bře 17, 2020

I přes nepřízeň současné situace s corona virem pro vás máme ideální řešení, jak strávit letošní letní dovolenou co nejbezpečněji, a hlavně bez obav! Jak je to možné? A kde ještě existuje poslední možnost se v rámci dovolené maximálně chránit před nákazou? No přeci ve světě karavaningu, kdy řešením je pronájem obytného vozu. Tato varianta nabízí hned několik výhod a my vám je sem souhrnně přinášíme:

10 důvodů proč nejen letos jet na dovolenou obytným vozem:

 

1. Svoboda a nezávislost – dělejte si, co chcete

Díky obytnému vozu můžete v klidu a s celou rodinou objevovat krásy nejen naší země. A to třeba i ty, o kterých jste doposud možná ani netušili.  Dovolená s obytným vozem totiž znamená vydat se kamkoliv chcete a „ubytovat“ se tam, kde se Vám to zrovna líbí. Navíc si nebudete muset odříci své oblíbené letní aktivity, ať už se jedná o poznávání památek, aktivní dovolenou či relaxaci a odpočinek. To vše během pár dní a pouze a jen s vaším rozhodnutím s kolika lidmi přijdete do kontaktu. Můžete kempovat bez lidí, v malých kempech nebo maximálně využít možnosti tohoto životního stylu a nocovat třeba na bezpečných parkovištích.

2. Vyhněte se velkým městům a hojně turisticky navštěvovaným místům! Benátky počkají

Coronavirus se šíří, ale rozhodně není všude. U nás v Karavany Česko Vám obytné auto připravíme a osobně předáme kdekoliv po Evropě i v rámci České republiky. Bonusem pak je, že nám ho můžete vrátit klidně na druhé straně kontinentu. Nechce se Vám na jih? Jeďte na sever! Skandinávie je plná nádherných scenérií a divoké přírody kde si jistě odpočinete mnohem více než ve městě plném turistů. Nechce se Vám tak daleko? Zůstaňte v Čechách nebo na Moravě, vždyť i naše země je plná krásných a neokoukaných míst.

3. Luxusní hotelový apartmán na čtyřech kolech

Luxusní hotelový apartmán, který cestuje s Vámi – to je obytný vůz. A ten náš Vám rozhodně nabízí  vyšší komfort, než který můžete najít v ledajakém apartmánu! Plně vybavená kuchyň, vlastní sprcha, toaleta a moc moc moc pohodlná postel – vlastně dvě „king size“ postele, na kterých se pohodlně vyspí čtyři cestovatelé! A co víc! Pro tento rok jsme pro Vás připravili super novinku zvyšující Váš cestovatelský komfort – naši flotilu jsme rozšířili o vozy s automatickou převodovkou.

 

 4. Nezůstávejte na jednom místě

Ano, Váš dům cestuje s Vámi a fantazii se meze nekladou. Máte jedinečnou příležitost splnit si své sny a podívat se tam, kam jste vždycky chtěli. Věřte, že se Vám pak po přeplněném hotelovém komplexu a každodenním boji o lehátka na pláži stýskat nebude. Jeden den si můžete najít krásnou odlehlou pláž a druhý den už můžete být o stovky kilometrů dál a zkusit si třeba canyoning v horských korytech. A ještě lépe, představte si ranní lyžovačku na ledovci a odpolední koupání v moři – pro to je ideální Francie.

5. Hygiena je v našich vozech na prvním místě

Naše auta prochází nejpřísnějším servisem včetně důkladné a velmi silné dezinfekce. Každý vůz je našim zákazníkům předán vždy ve stavu, jako by zrovna sjel z výrobní linky. Navíc na každou sezonu pořizujeme auta zcela nová.

Díky tomu, že jste s obytným autem naprosto soběstační a máte s sebou veškerý komfort a vybavení, na které jste zvyklí z domova, nebudete nikdy odkázáni například na sociální zařízení veřejného prostoru. Nechtěli jsme to říkat, ale z určitého pohledu je obytný vůz pojízdný záchod. :))

Zbytek je už na Vás, pokynů a doporučení na osobní hygienu je nyní všude dostatek, a tak Vás tím nebudeme zatěžovat i zde.

 

6. Nepanikařte!!!

V současné době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů cestování. Náš tým Vám navíc poradí kam vyrazit, co kde vidět, kde natankovat a tak dále… Máme totiž více než 10 leté zkušenosti a za tu dobu jsme umožnili prožít nezapomenutelnou dovolenou více než osmi tisícům cestovatelům. S obytným vozem se skutečně nemusíte ničeho bát. A kdyby přece, jsme tu pro Vás 24 hodin denně na telefonu.

7. Buďte nároční!

Splníme Vám jakékoliv přání! Opravdu! Naše auta jsou plnohodnotně vybavena, a to od desinfekčního gelu a houbičky na nádobí, po kompletní jídelní servis a nádobí. Doma můžete nechat i ručníky, protože ty jsou pro Vás připraveny taky! K tomu Vám přibalíme jízdní kola pro celou rodinu, gril a samozřejmě i venkovní posezení. V obytném autě se najde i dost místa na rybářské pruty a dokonce se Vám do prostoru garáže vejde i skútr nebo motorka! Jinak řečeno – při pronájmu našeho vozu si stačí vzít  jen tašku s oblečením a nastoupit. Jo, a jestli skutečně trváte na saténovém povlečení, tak my Vám ho zařídíme!

8. Děti, děti, děti a zase děti

Nepřeháníme, když říkáme, že Vás za takový zážitek budou milovat ještě víc než doteď. Až uvidíte ty vytřeštěné oči a otevřenou pusu při sjíždění elektronicky ovládané postele (pozor, bude těžké je zpočátku dostat z auta vůbec ven) a údiv, že je tam vlastní toaleta (i s toaletním papírem) a vlastní sprcha… „A jé, hele mami, tady je normální kuchyň, jéé a taky lednička“ … ? a těch zážitků! … Pokládáme za fér Vás však v jednom varovat. Je to velmi návykové a děti budou chtít jejich první road trip zopakovat minimálně ještě jednou… Tak jen abyste s tím počítali!

9. Jeďte klidně one-way.

Je to tak. Jsme jediná půjčovna v Evropě, ve které nemusíte auto vracet tam, kde jste si ho půjčili. Takže jestli nechcete dělat vyhlídkový okruh, ale chcete vyrazit za polární září do norského Svalbardu (jedno z top míst na pozorování), a zároveň cestu zpět už v autě absolvovat nechcete (tak už jste jí jednou jeli, že jo) tak tedy dobrá! Nechte nám auto na letišti v Oslu, vezměte tašku a za pár hodin letadlem jste doma! Dobrý ne?

10. Ano všimli jsme si, těch důvodů máme jen 9 ? Ve skutečnosti jich je nepočítaně, prostě jaký si to uděláte, takový to budete mít!