Zima s akcí 6+1 a 7+2 dny zdarma!

Zima s akcí 6+1 a 7+2 dny zdarma!

V roce 2023 pokračujeme s oblíbenou výhodnou nabídkou. Teploty se pohybují kolem nuly a sněhu přibývá, což znamená jediné – je na čase naplánovat zimní dovolenou. Ta je pro většinu lidí spojená s lyžováním a dalšími zimními sporty.

Ať už jste milovník bílé stopy, sjezdového lyžování či skialpinismu, v Česku si přijdete na své – vybírat můžete z více než 600 km sjezdových tratí, o množství běžkařských tras ani nemluvě. Jen v ČR je 10 celoročních kempů a u našeho partnera Bezkempu.cz je více než 300 míst vhodných pro zimní kempování – pozemky, na které se dostanete bez obav ze zapadnutí ve sněhu i v zimě.

Můžete ale samozřejmě navštívit lyžařská střediska po celé Evropě. Zajet si do rakouských Alp, na Tyrolské ledovce – do Kitzbühlu, zkusit sjet Mausefalle (85% sklon sjezdovky). Pokud budete chtít jet dál než za hranice naší země, není problém – navštivte italské Dolomity či se zrelaxujte ve švýcarském Zermattu.

Platnost akce 6+1 a 7+2 se vztahuje na pronájmy v období od 1.1. – 31.3.2023

Je to pro vás dlouho? Využijte akci
5 dní bez servisního poplatku!

Denní sazba vč. DPH:
Manuál 4-5/6 osob – 2.790 Kč
Automat 4-5 osob- 2.990 Kč

Na hory karavanem

Pokud chcete své sportovní aktivity spojit s poznáváním české krajiny, máme pro Vás tip – vyrazte na zimní dovolenou karavanem! Každé ráno se tak budete probouzet s novým výhledem a co víc, pokud nebudete spokojeni s lyžařskými podmínkami v konkrétní lokalitě, jednoduše přejedete jinam (velkou výhodou jsou krátké vzdálenosti mezi jednotlivými ski resorty v ČR).

Co všechno je v ceně?

Těšit se můžete na plně vybavený obytný vůz připravený na zimu (včetně ložního prádla, kuchyňského nádobí, ručníků…), dálniční známky, kempingový set, a mnoho dalšího! Užijte si svobodu s neomezenými kilometry.

Zimní pneumatiky a sněhové řetězy

2 plynové láhve k vytápění, ohřevu vody a vaření

Zimní sada peřin a povlečení

Vyhřívaná garáž, vodní a odpadní nádrž.
Izolace podlahy

Možnost zajištění lyžařského vybavení a prostorná garáž

Zaplatit můžete i body z vaší zaměstnanecké cafeterie od

Máte už jasno?

Napište nám!

Ověřte si dostupnost ve Vámi zvoleném termínu.

Nádražní 8, Praha 5
Vybraná hodnota: 1
Vybraná hodnota: 0