Na dovolenou s karavanem? Tady jsou naše speciální výhodné nabídky.

Lovíte rádi last minute zájezdy? Nevadí vám si prolistovat několik nabídek, ze kterých si vyberete tu vaši? Zakoupit si dovolenou a hned za týden nebo měsíc vycestovat i s rodinou nebo kamarády za dobrodružstvím? Zní vám to dobře? Last minute zájezdy vám nenabídneme, ale můžete si prohlédnout naše speciální výhodné nabídky.

Jak to vlastně funguje?

Karavany Česko je tzv. one-way rental – jednosměrná půjčovna obytných vozů. To znamená, že si můžete u nás karavan půjčit, dojet do vaší cílové destinace a tam ho nechat. Domů se pak vrátíte letecky, autobusem nebo vlakem. A stejně to funguje i obráceně – doletíte například do Itálie, kde na vás bude čekat náš obytný vůz i s naším řidičem, který vám karavan předá a vše vám vysvětlí, a vy se vydáte na roadtrip po Evropě, až se s karavanem vrátíte domů.

Z tohoto důvodu vznikají naše speciální výhodné nabídky – když auto od klienta přebíráme, uklidíme ho a připravíme, rádi ho pak nabídneme dalším klientům – vám. Ať se s ním nemusíme zbytečně vracet do Česka, ale někdo z vás si za výhodnou cenu může vyjet na dovolenou.

Nebojte se, nebudete v tom sami

Jak jsme už vzpomínali výše, nenecháme auto někde zaparkované s klíčky pod kolem, ať si ho vyzvednete. Bude na vás čekat náš řidič, který vám auto předá, vše vám vysvětlí, ukáže, co jak funguje, poradí a odpoví na všechny vaše zvídavé dotazy. A když vaše dobrodružství skončí, náš řidič se s vámi opět setká a převezme od vás vůz.

 

Není v tom žádná věda a nezkoušíme na vás žádné triky. Jenom chceme, abyste si mohli naše karavany užít na maximum. A za výhodnou cenu.

 

MÍSTO VYZVEDNUTÍMÍSTO VRÁCENÍODDOPŮVODNÍ CENANOVÁ CENA

 

Tak která nabídka se vám líbí nejvíce? 

 

Mám zájem!